View Single Post
Old 24.11.2013   #312
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

No ja som precital kopec clankov a recenzii. Jednoducho vykon a kvalita FF na T500 RS je o triedu vyssie ako Fanatec GT3 RS. Po vydani T500 viacero ludi spominalo hardcore hardware ako Frexx a pod., co jasne hovori o tom, kam T500 zaradit. Kto chce top kvalitu (nevravim o spolahlivosti), tak ide od Clubsport Wheel od Fanatecu, kto chce kvalitu za relativne dostupnu cenu ide do T500 RS a kto chce relativne vela muziky za malo penez ide do GT3 RS V2 alebo G27. U GT3 RS treba brat do uvahy to, ze volant ako taky je pomaly, ci ako to napisat. Skratka nedokazes robit take rychle kontry a korigovanie smeru ako u G27 alebo T500.

Co sa tyka uchytenia na stol, tak si pozri nejake videa, ale jednoznacne najlepsie ho ma G27, potom GT3 a najhorsie T500. Mna to ale netrapi, nakolko u mna pojde volant napevno na kokpit.

No a tu su ceny za podobnu vybavu:
- Fanatec CSW base + GT volant + pedale CS V2 + paka CS SQ: 1150 Euro
- Thrustmaster T500 RS (s pedalmi) + lacny mod na progressive brake (http://www.basherboards.com) + paka TH8RS: 550 Euro
- Fanatec GT3 RS V2 + pedale CSR Elite + paka CS SQ: 460 Euro
- Logitech G27: 270 Euro

Pre mna z toho vychadza ako vitaz T500, aj ked nema Load Cell brzdovy pedal. Po dokupeni lacneho modu sa ale priblizi vybornemu Nixim modu pre G25/27. A potom nie je problem za 100-120 Euro si pre toho, komu nevyhovuje velkost volantu a pevne padla kupit si F1 volant alebo ferrari 458 Challenge..

P.S. bavorak, ak ti odisli len pedale, tak mas velmi jednoduche riesenie - pockaj ked budu skladom pedale ClubSport V2 za 250 Euro, a bude si krochnit, ze mas to maj pre bezneho smrtelnika... viac na www.fanatec.de Skladom by mali byt zaciatkom decembra...

Last edited by Ryko; 24.11.2013 at 17:19.
Ryko is offline   Reply With Quote