View Single Post
Old 23.5.2014   #804
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Stava sa mi niekedy ze pocas preteku pri prejazde cielovou rovinkou vidim takmer vsetky auta superov v boxoch, pritom viem, ze su fyzicky na trati, a taktiez vidim ako mi postupne hlasi ich casy za kolo...
Mate to tiez tak? alebo nejaky bug umna?
A víš podle jmenovek, že to jsou ur?it? ti co jedou? Já vídám taky hodn? aut v boxech, ale podle m? nejedou, v cíli je z 24 aut jen pár s n?jakým rozumným ?asem, ostatní mnoho kol plus a nebo nic, takže je vid?t, že to spousta lidí prost? po chvíli zabalí nebo ani neodstartuje Byl jsem nap?. na Ceskym serveru, 6 lidí, vypálím ze startu a koukám za mnou nikdo, ?ekám, nikdo, tak jsem se po jednom kole závodu odpojil. Zbyte?n? zabitý ?as bookingem, kvalifikací.. Nechápu, pro? na server lidi lezou a pak nejedou
Krom? toho m? za?íná štvát nov? nabytá svoboda , p?ipojím se na server, sotva ujedu 1/2 kola a n?kdo odhlasuje skip na race (nebo 2 zatá?ky p?ed koncem dob?e rozjetého kola). Na race nemá nikdo najeto ani t?ch pár minut Q, takže se to okamžit? pomlátí nebo vylítá do ka?írku. Jakoby už tak ty závody nestály ?asto za prd.

Last edited by Pablo; 24.5.2014 at 09:41.
Pablo is offline   Reply With Quote