View Single Post
Old 26.5.2014   #811
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nevím, jestli jsem sám, ale uvítal bych jiná komba (Ceskych) server?. Z t?ch 400 nebo kolik server? jsou 200 GTRka, 100 r?zné E30 a zbytek krom? pár výjimek nesmysly s povoleným vším, takže se nikdy nesejde skupina s vyrovnanými auty. Pokud ješt? vy?adím servery s velkým pingem, není skoro žádný výb?r. V?era jsem uvítal Nord 0.7, ale s GT3 to bylo trochu velké sousto, takže z t?ch závod? zase tolik nebylo. 3 kola nedokázal odjet v tom tempu bez boura?ky prakticky nikdo a vzhledem k absenci únikových zón to byly boura?ky hromadné. Co takhle ten Nord t?eba s Lotusem 240R S3 nebo Z4 E89?
Dal jsem si tu práci a spo?ítal všechny servery s Nordschleife: 45. Z toho jen 2 (slovy dva) nem?ly GTRka nebo zm?? nesourodých aut nebo jen drift verze a nebyly pod heslem. Bohužel jeden m?l nastaven pouze trénink, takže k ni?emu a druhý byl, aby byla zm?na, E30. Chápu, že asi není lehké dát netradi?ní kombo a zárove? žádané, na druhou stranu nevidím žádný smysl mít 30 server? se stejným kombem, to radši zkusit n?co mimo, a? je výb?r.
Som absolutne rovnakeho nazoru, a naozaj je problem vybrat si server...
Puma /// is offline   Reply With Quote