Thread: Obsah / novinky
View Single Post
Old 23.3.2015   #85
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Kazdy si za hru zaplatil a moze si spravit server aky chce. Tu pomoze len cas a ruka trhu.
Souhlas, já jsem ten p?vodní post nedopsal. Hlavním d?vodem, pro? jsem nikam nic nepsal je to, že to není jen o t?ch, kte?í servery zakládají, ale i o t?ch, kte?í na nich jezdí - oni vytvá?í poptávku. A ty P a Q "cruise" servery jsou dost ?asto plné. Zrovna tak lezou lidi na R, kde jsou od každého auta 2 kusy a je naprosto jasné, že se tam žádný rozumný závod odehrát nem?že. Sice na rozumn? nastaveném R serveru bývá plno ješt? v?tší, ale nelze nikoho nutit, aby sv?j cruise p?enastavil, když i tak na n?m má 15 lidí. Je otázka, jestli by lidi na rozumný R server šli, jestli nejsou na tom špatn? nastaveném jen z nouze, protože jiný pro jejich vybrané auto prost? není. A o tom m?l být práv? ten post na fóru. Jako p?íklad vezmu Alfu GTA. Napo?ítal jsem 65 server?, kde je obsažená, ale jen jeden (JEDEN!) kde je samotná, tj. nejsou k ní nesmysly jako GT3, 312T, Zonda, F40 atd atd. A ten jeden má jen 15 míst, takže pravd?podobn? n?kdo na slabší lince. Co si od toho nastavení slibuje t?ch 64 zbylých server?, nechápu.
Pablo is offline   Reply With Quote