View Single Post
Old 20.6.2006   #9
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

No tak dam ja ja pár dojmov z v?erajšieho závodu.

QUALI: No myslím ze 13. ale nejak ma to nevzrušovalo pretože som vedel ze to nebude o rýchlosti ale o tom kto urobí najmenej chýb.

Q-R myslím ze 13.

S1 skvelé 4 miesto. Potvridolo sa mi to ze musím ist z chladonou hlavou a neurobit zbytocné chyby, Vyplatilo sa.

S2 no to uz bolo trosku horsie ale ja 7. miesto je celkom fajn.

HZ: No tu sa mi podarilo zvýtazi?. Je to moje prvé vý?aztvo v ofic. lige takze sa mu este viac tesím. No tu sa mi tiež potvrdilo neby? velmi rýchly a nespravi? chybu. A vyšlo mi to. štartoval som asi z 9 miesta. Hned po starte sa mi podarilo predrat na 3 pozíciiu. Síce v T2 som dost tvrdo na brzdy predbiehal a vytalcil som Novasa. Týmto sa mu chcem ospravedlnit. Potom som uz pokracoval vo svojej jazde asi v 13 kole sa mi podarilo dostat na 1. pzíciiu, no za krátky cas ma dobehol rýchlik Rumiko. Dostal sa predo mna a zacal sa mi vzdalovat. No ale predsa som sa dostal pred neho. Síce nie kôli mojej rýchlej jazde ale kôli tomu ze v 17 kole v T1 spravil chybu a to ma posunulo pred neho. A od 17 kola az do konca som uz svoju pozíciu nepusti. Síce nebolo to také jednoduché lebo rostreet ma prenasledoval. No snazil som si drzat odstup aj sa mi to darilo. Ked bol moc blízko tak som zrýchlil aby som mu usiel a potom som znovu zvolnil aby som nespravil zbytocnú chybu. A tak dookola. Tato taktika sa oplatila a v podstate bez jedinej chybi?ky som zvládol tých 35 kôl. Dakujem rostreetovi za skvelé prnasledovanie.

?akujem za skvelý závod všetkým a tiež aj adminovi.

Teším sa na stretnutie na SO Long
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL

Last edited by Palo78; 20.6.2006 at 11:25.
Palo78 is offline   Reply With Quote