Thread: Sun Force cup
View Single Post
Old 23.10.2006   #40
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

qval: Vitr (me) delal peknou neplechu, nemohl jsem zajet nejake solidnejsi kolo. Nakonec se nastesti podaril peknej cas, ktery urcitou dobu odolaval na 1. miste, bohuzel SiR si me nakonec dal -> 2.misto

sprint: V LAG startu jsem testoval utok na sira, ktery by mohl byt uspesny. Nicmene jsem v ostrym startu zaspal a bylo. Drzet se Sira bylo trosku horsi, protoze na me zezadu dejchal Harad a to ze hodne.
Harad chyboval a uz jsem mel tochu klidek. Dale projizdim sikanu a ejhle sir se tam pomalu belha do kopce. Takze nasledovalo predjeti a 1. misto ve sprintu.

long: Startu z poslednich pozic jsem uz zazil dost (v SFC vsechny long ). Start byl z me strany o5 hodne opatrny, nastesi jsem se do niceho nenamotal. Postupne jsem se dostaval dopredu, kde jsem se po potizich ostatnich dostal na 3. misto a zase jako minule za Itara . To byla silacka ho predjet- Zase jsem za nim krouzil takovou dobu a ze ta sikana byla tesne v zavesu za nim 2x nebezpecnejsi nez normalne! Nastesti jsem zadnou pusiknu svodidlum nedal. V 19. kole jsem byl 0.4s za itarem, ktery v T1 trosku narazil do zdi, cimz se zpomalil a ani nevim jak se to povedlo jsem ho pres sikanu predjel.
Ale ten Sir si to uz nekde vpredu uhanel . Takze 2. misto
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote