Thread: Sun Force cup
View Single Post
Old 27.11.2006   #55
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

kvali: So Sirom som bojoval o 1. miesto, ale asi 3 min pred skoncenim kvali sa dostal na 1. miesto on a ja som uz len dokazal vylepsit svoj cas...

Sprint: Sir sa po chvili oddelil, ja som striasol rixxiho a zacal ho som dotahovat . Asi v 8. kole spravil chybu pri najazde do t1 a nalepil som sa nanho, ale nechcel som riskovat vojst do zakruty pred 1. splitom bok po boku, lebo s toho mohla byt kvoli obrubniku strecha a strata 2. miesta...Takze v ciely 2.

Long: Najprv som vyletel z trate kvoli sikane, potom som to hodil v sikane na strechu...Kvoli tomu som mal stale stratu cez 10 sekund, stale sa mi ju podarilo dotiahnut (zajazdil som pb 53.48)...Asi poslednych 10 kol som jazdil za salim,ale nespravil ziadnu chybu, tak som nemal sancu ho predbehnut, az kolo pred koncom som to nanho skusil v zakrute pred 1. splitom,nechal mi tam menej miesta a skoncilo to strechou...(takze som rad, ze som to neskusal aj na Sira v sprinte )

Napriek tomu, ze som nedokoncil 2 longy a 1 sprint, som uplne spokojny s celkovym 3. miestom... Nakoniec dakujem Itarovi za ligu, organizaciu a ceny
__________________

Last edited by Harad; 27.11.2006 at 14:03.
Harad is offline   Reply With Quote