View Single Post
Old 5.5.2007   #69
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Takze sa nic proti opakovaniu takych manevrov robit nebude? Naco potom su pravidla? Nabuduce moze byt odstreleny hocikto iny! Jednoducho Michal_x (CZ) sa zachoval nefer a ja som na to doplatil najviac. Stratil som cca 15-18 sekund a keby nie jeho manevrov mohol som bojovat o body a pravdepodobne 1-2 body ziskat. Mame tak jazdit vsetci? Staci sa pozriet na jeho casy, ked jazdi pomaly tak nech sa aspon pozera do spetnych zrkadiel, alebo nech sa vrati k DEMO pretekom!
Ted to neber jako odbyti ... jzdec MP(CZE) dostal napomenuti, prtoze na nej nebyl podanej zadnej protest (myslim formalne), pokud by se podal protest me nebo eraserovi a nebo staci jenom v cyber lize kliknout na cyber league team ... tam na muj nebo ereseruv mail (spis muj) a otevre se vam formular kde si muzete vybrat zda podat dotaz, stiznost a nebo zadost, tak by se to resit musel a asi by z toho plynuli nejake postihy zatim byl podan protest akorad na attiho a na TonyhoG
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote