View Single Post
Old 9.6.2007   #46
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Tak jsem si to tu vsechno precet a nakonec jsem se rozhodl, ze vam sdelim i sve pocity ze zavodu...

Po dlouhem trapeni se setem na long jsem nakonec ze setupfieldu stahl jiny nez jsem mel a ve volnem treningu pred kvaldou jsem zkusil dofouknout gumy, co to udela...Set jel dobre jak na sprint tak na long takze jsem ho bral...

quali: na HL setu jsem ve ctvrtem kole zajel pb...dal uz jsem to nehrotil, pac zajet si jeste lepsi pb behem nasledujicich 5ti minut nepovazuji za realne... Misto nekde kolem ?10?

sprint: no mela no...vzhledem k okolnostem popsanym nize bych mu sice mel venovat vice pozornosti, ale po hodinach za sikanou v prvnim kole uz jsem tezil jen z chyb ostatnich...

long1: start i vetsina zavodu se povedla- na zacatku jsem se, nutno rici, ze asi se stestim, pekne proklickoval mezi chumlem zmatenych jezdcu a i pak mi to docela jelo. Az do cca ?18?teho kola - ?6?ta pozice - kdy se mi na trati, k memu zdeseni, zacaly misto ostatnich gtr stroju objevovat narustajci cislicka... Ano, LAG! Tak jsem jeste odkrouzil pul kola v prostoru mezi pe3ny a zbytkem online sveta a pak uz jsem se naplno pustil pestmi do meho chudaka stolu. Zadnou zavaznejsi ujmu neutrpel a sousedi ten rev taky prezili... Nutno jeste dodat, ze na mem rozcileni mela nemalou zasluhu take skutecnost, ze do div jsem se dostal jen tak tak, takze ono prubezne umisteni me nalezite tesilo...

long2: internet mi zase jel v poho, tak jsem si rek, ze zkusim druhej zavod... Start ze zadu byl v poho, nikam jsem se nedral. Ale stale jsem byl dosti rozcileny, takze soustredenost veskera zadna a casy podle toho taky vypadaly... Cca v pulce zavodu jsem se dokazal sebrat a uz mi to zacinalo i jit, a tak jsem si zacal rikat ze to nebude az tak spatne. Teda az na 'optickeho hlodavce', ktery me, parkrat malem a jednou uplne, poslal do svodidel. "No, kdyz jede ten net, tak aspon neco musi zlobit.." rikal jsem si. Chyba. Pro zmenu kolem 18teho kola se mi na trati znovu zacala objevovat ona cislicka.... Zbytek to same jako v longu1, jen s tim rozdilem, ze tentokrat jsem to bral radsi s klidem - z prvniho utoku na stul me totiz jeste bolela ruka...

Takze tak.
2 Megin: sorry za to stouchnuti za T1...
2 Sonyk: no ja sem ti tam toho mista taky moh nechat vic...
jinak omluva patri i ostatnim, ktere jsem snad nekde popostrcil - urcite to nebylo naschval

A jeste bych si dovolil pro organizatory: bylo by fajn vedet driv na kolik kol se pojedou longy, preferoval bych emajl. Ale jinak samo diky za oranizaci

Last edited by Muzzy; 9.6.2007 at 02:49.
Muzzy is offline   Reply With Quote