View Single Post
Old 11.6.2007   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

qual - vietor suuux... 5. alebo 6. miesto, s tym, ze som ako vzdy, pokazil poslednu zatacku posledneho kola, ked som mohol mat luxusnu 1.31. {split 1.13.2x tusim}

sprint - opatrne som sa drzal za skupinkou asi 5tich jazdcov... dvaja z nich sa navzajom poslali do hodin a tak som ziskal 2 pozicie... ale zase som bol moc opatrny a obrali ma o nu 2xPMT - Thor a Zipper tusim...
s tym som mal koliziu o par serii zataciek dalej... v kritickej lavotocivej zatacke vyletel na travu, auto mal /predpokladam/ dost mimo kontroly, pribrzdil som a zatocil co to dalo, isli sme plech na plech, ale asi nemal auto stabilizovane, zrazu rana a ocitam sa na trave... tymto pre mna zavod koncil... ospravedlnujem sa zipperovi, ktoremu tato situacia poskodila tiez
okolo 15. flek :/

long1 - uz v T1 ma rozhadzala jedna skutocnost... niektori sa spravaju, ako by boli na publicu... nepomohlo tomu ani upozornenie od Chaosa v maily

Quote:
Od tohoto závodu se budou incidenty v prvním úseku ?ešit automaticky a
budou navíc bonusov? trestány! Takže prosím všechny aby jeli opatrn?!
Závod se nikdy nevyhrává v první zatá?ce! Naopak ho tam ale lze velmi
snadno prohrát!
ale k veci - vosli sme do T1, kazdy sa zaradoval... ked zrazu Vitek pribrzdil... tak som pribrzdil tiez, velmi to nestacilo, trochu som ho stuchol, ale isiel bez problemov dalej... zrazu citim naraz zo zadu a kedze fyzike sa nevyhnem, nechcene som ho preniesol aj do Vitka... tento hit uz ale neustal a isiel do hodin... /pozdravujem vinnika/. mal som 100 chuti ho pockat, ale v tom som si uvedomil, ze po starte zavodu v T1 to nebude dobry napad, este by som sposobil kopec kolizii.. tak som pokracoval v jazde s blbym pocitom... na tom mi nepridavalo ani to, ze set zrazu ustreloval v pomaly kazdej zatacke, tak som na rovinkach steloval stabilizatory, ale nic z toho... okrem toho skupinka predomnou 1-2 kola strasne lagovala, videl som len nadpisy LAG a ako idu do hodin, hned po tom ale boli zazracne na trati... uz som sahal na tlacitko spectate... ked zrazu prestali lagovat...

nakoniec mi nepekne ustrelil voz po 2. splite, co uz bolo na mna privela, spectate a uvaha, ci pojdem 2. long race...

long 2 - tak som nakoniec isiel, z 1. miesta... po skusenosti z 1. longu som musel robit akutne zmeny v nastaveni vozu... kym som sa so setupom zohral, tak si Kid spravil krasny naskok, s tymi casmi som sa citil ako lemra, ale stale na 2. mieste... blizil sa ku mne D. Cingros, ktoreho utoky som uspesne odrazal asi 7-9kol... nakoniec mi v asi 3/4 zavodu usla 1tka asi pri 180km/h /ten gearshift debounce je asi na ozdobu :/, co znamenalo asi 14.000rpm, velke VRRRRRUUUM a ustreleny zadok... reflexom som zaradil 2. stupen a v duchu sa modlil, aby to poskodenie nebolo velke...

na rovinkach sa sice D. Cingros nebezpecne priblizoval, ale v zatackach som si branil poziciu, co to slo... az v predposlednom kole sa na mna nalepil, odraftoval a predbehol. radsej som sa uz o nic nepokusal, vzhladom na poskodenie motora a okolnosti som bol spokojny aj s 3. miestom

//edit : sorry za dlzku prispevku, ale citil som potrebu sa rozpisat
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote