View Single Post
Old 27.7.2007   #7
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Cool

vono ?as je jedna v?c a druhá jsou body.
Pokud by jsi jel krokem a vyšli na tebe rozjíž?ky, kde t?eba 2 jezdci chyb?li, máš body za t?etí místo a bez snahy! Pak je to nespravedlivý pro ty, kte?í nakonec jeli všechny rozjíž?ky v 5ti.

Z organiza?ního pohledu chápu, že jste d?lali, co jste mohli, nezávidím Vám to a nechci si st?žovat, a? to tak není chápáno! Nikdy jsem neorganizoval takovýto závody v LFS, ale s jinými sporty mám celkem nemalé zkušenosti. Jen jde o to, že sice vydáte startovní listinu, ale spousta lidí se nedostaví, odpojí se v pr?b?hu, ... a pak je startovní listina narychlo p?ekopávána, upravována a to vám zabere ?as, nervy a s tou první to pak má pramálo spole?ného. Proto by bylo lepší, ud?lat skupiny až t?sn? p?ed závodem (b?hem kvaldy - stejn? je jen symbolická a tak jeden organizátor prost? nepojede), podle po?tu lidí a n?jakého jednoduchého klí?e. Možná by to urychlilo i celý ve?er. Pak se rozd?lte a jedni d?lejte organizaci, sportovní komisa?e, apod. a jeden a? si vezme na starosti "jen" kdo kdy má jet, pop?. zápis výsledk?.

Na záv?r: nevím, jak to zpracováváte, ale mám pocit, že i jednoduchá, jen trochu sofistikovaná tabulka t?eba v exlu by Vám ušet?ila spoustu práce a to jak s výsledky, tak p?edevším s roz?azením do skupin.

A úpln? na záv?r: pokud udete mít zájem, m?žu Vám nabídnout pomoc (a jist? nebudu sám).
ToFire is offline   Reply With Quote