View Single Post
Old 16.12.2007   #20
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Tu spojku mas 100% compatible ? Myslim tim kompletni analogovy pedal ? Premyslel jsem totiz, ze bych zbastlil jen nejake (digitalni) tlacitko, ktere by bylo nejak pripevne na zemi vedle brzdy. Precejen mackat spojku na volantu neni ono a nohou je to prirozenejsi (i kdyz by to asi neprirozene cvakalo )
no cht?l jsem ud?lat o víkendu pln? analogovou spojku, ale protože jsem hallovo sníma?e zapomn?l v práci, tak jsem si ?ekl, ze ud?lám zatím nouzovku a dal tam spína?. A ono kupodivu když je tam odpružení, aby se to chovalo jako normální pedál, tak se to chová jako normální spojka. Ono je fakt, ze v reálným aut? analog na spojce pot?ebuju taky jen u rozjezdu, p?i ?azení ji taky ?lov?k šlápne a pustí "digitáln?". Takže to asi nechám

V?era jsem s tím jezdil pár hodin a i když ?asy jsou dost horší a necht?n? jsem pár lidí zbo?il, protože jsem v krizové situaci brzdil spojkou, tak zážitek je zase o n?co blíž reálnému autu a ježd?ní se spojkou má p?i sou?asném patchi pár výhod.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote