View Single Post
Old 7.1.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kvali: 5.

R1: Po startu se prede me za mostem tlacil Pablo. Zadupnul jsem pozde brzdy a namiril jsem si to rovno do svodidel. Modlil jsem se, aby me nekoply do nebe.... koply. Dikybohu na kola. Jel jsem s tou kraksnou do boxu, jenze s rozmlacenym tlumicem to moc nebrzdi, takze dalsi svodidla a krasny polet zakonceny narazem hlavy o asfalt. Uz bych tam zustal, ale Woodbine rekl ne a duraznou ranou me hodil zpatky na vsechny 4. (sry, mel jsem hodit spec)
Pak jsem s nim dal pekny zavod vraku az do boxu. Tam jsem ho porazil a zacal stihat ostatni. Do cile jsem dojel 13.

R2: Start dobry, po prvnim kole jsem byl osmy. Pak jsem dojel skupinu 7 lidi prede mnou, na kterou musel byt dobry pohled, protoze nas vsech 8 bylo namackanych v jeden moment ve 2,6s. Ve druhym kole jsem to zkusil na Krpase, ale malem jsem vyletel. Vyslo to az ve tretim kole pri najezdu na Green. Na konci kole jsem dal po chybe i Sira. Pak jsem zacal stihat Jimika, coz se povedlo a v poslednim kole jsem ho v druhe sikane na brzdy predjel. 5.

R3: Po startu bylo docela rusno, ale problemum jsem se vyhnul. Po prvnim kole jsem byl uz treti, coz vydrzelo skoro celou pulku zavodu az do boxu, az na drobny souboj s Ghostem, kdy mi ale bylo jasne, ze to ma rozbite, prece nepojede tak schvalne pomalu. Po boxech uz nebylo co resit. Sice se na me diky krasimu pitu dojel Pablo, ale tomu jsem ujel a dokrouzil jsem si pro bednu. Nebyt dobre volby komba, tak jsem asi usnul. Poslednich 5 kol byla krize, jednou me z premysleni vytrhla situace, kdy jsem uz uz pomalu sel na strechu, ale nastesti...

Celkove az na prvni zavod spokojenost.

Btw. NRG, za ten vas vyber komba buh zabije kotatko.

Edit: 1500 postu \o/
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 8.1.2008 at 09:16.
Kid222 is offline   Reply With Quote