View Single Post
Old 21.1.2008   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Kvali: Nad me ocekavani zajel jsem 4. nejrychlejsi cas

Sprint: Snazil jsem se neudelat chybu po startu jsem byl na pozici kterou jsem si vyjel v kvalifikaci. Za mnou byl Poly a cekal na mou chybu, ktera taky prisla v T1 jsem probrzdil a Poly toho okamzite vyuzil nakonec 5. misto

Long1: Opet jsem se drzel pravidla jet opatrne. Zavod se vyvijel v klidku, ale mel jsem obrovsky respekt k sikane, kterou nebyo lehke projizdet ve velke rychlosti. Asi v 8. kole jsem prave v tehle sikane dostal smyk. Spadnul jsem tedy na 8. pozici a zacal jsem stihat Miriho. Po par kolech jsem s Mirim svadel pekne souboje, i kdyz byl nekdo pomalejsi ne vzdy se dalo dobre predjizdel diky teto krkolomne trati. Nakonec se to ovsem povedlo navic odstoupil jeden z jezdcu SDI kvuli pripojeni a ja tak dojel na 6. pozici.

Long2: Na start jsem se diky obracenemu poradi dostavil na 5. pozici. Po odstartovani jsem se v T1 probojoval az na 2. misto za Attiho. Pak jsem se snazil dojet ho, ale nic lehkeho to nebylo. Probehlo par peknych souboju a nakonec jsem ho na brzdy zdolal. Strategie v tu chvili byla jasna ujizdet co nejrychleji nez se rychlejsi jezdci prokousaji startovnim polem.To se taky darilo za mnou jedouci Harad ztracel nejake 3s, nicmene po kousiccich ubiral. Predposledni kolo mi pekne zavaril jeden z jezdcu okolo, ktery mi chtel nejspise uhnout, ale rozhodnul se to udelat ne zrovna dobre. Musel jsem dupnout na brzdy a modlit se aby toho Harad nevyuzil. Posledni kolo jsem odkrouzi v poklidu a dojel si tak s 1s naskokem pro vitezstvi

Celkove spokojenost skoda v 1. longu.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline