View Single Post
Old 21.1.2008   #9
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Vysiel som s taktikou 1 zastavky v boxoch, lebo vtedy z nepochopitelnych dovodov som po par kolach vyrazne stracal v 2. rovinkovom sektore...Zo zaciatku ma zaskocil vietor, kedze fukal von zo sikany, par kol trvalo, kym som nasiel idealnu stopu a rychlost, parkrat som narazil na nejakeho jazdca, cistych kol bolo len par, nakoniec mi este aj doslo palivo, takze s 3. miestom spokojnost...

Sprint: V T1 som predbehol Aliena, zacal som dotahovat ghosta, pamatam len na par chyb na oboch stranach, nakoniec som sa na vyjazde z vracacky v poslednom kole dostal hned zanho, ale stacilo to len na 2. miesto s 0.06s stratou.

Long1: Opat som hned po starte predbehol Aliena, pustil som sa za ghostom, do asi 10 kola som sa drzal hned zanim, ale potom to zas zacalo...stiahnem par stotin v 1. sektore, ale v 2. sektore niekolko desatin stratim...topspeed s prazdnou nadrzou bola o 2-3km/h nizsia ako na zaciatku s plnou...ako po zavode niekto povedal, muselo to byt spalenym motorom, co mi dovtedy vobec nenapadlo, kedze som bol v tomto zvyknuty na praskanie motora, ktore vo fbm nebolo pocut...ghost sa zacal vzdialovat, dotahoval sa poly, ktory by ma v pripade zavodu na 25 kol v 2. sektore urcite predbehol...2. miesto

Long2: 9. miesto na starte, v t1 a sikane mi nejake SDI zalagovalo, takze sry za spomalenie v T1 a za tukanec v sikane...Samozrejme som si zase nedal pozor na podradzovanie, jedina sanca dotiahnut niekoho bol zaciatok 1. sektora, aby som sa do 2. sektora trochu vzdialil...Takto sa mi podarilo s miernym odporom predbehnut Attiho a zacal som stahovat Motta, ktory sa mi velmi nevzdialoval, pretoze tie desatiny, ktore som stratil v 2. sektore som stiahol v 1. Nakoniec este zauradovali o kolo pomalsi jazdci, ktori najprv spomalili Motta, potom vo vracacke aj mna...opat 2. miesto


Skoda toho motora, vobec som si to neuvedomal, mohlo to dopadnut ovela lepsie, ale aj tak je dobre
__________________

Last edited by Harad; 21.1.2008 at 16:12.
Harad is offline