View Single Post
Old 29.1.2008   #4
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Mam podobny pocity jako awol. V kvalifikaci jsem se chtel dostat do superpole, jen se mi vubec nedarilo. Nemel jsem moc casu na trenink a v zavodech jsem uplnej novacek, tak to podle toho i vypadalo. Cas jsem nedostal pod 1:29, i kdyz normalni offline treninky jsem za 1:27 jezdil v klidu, asi nervozita Nic tak jsem se tesil na zavod.

1.Zavod mi myslim vysel celkem dobre, startoval jsem z 12teho a chtel jsem se dostat do predu, uz v 2 kole mi to umoznili tre bojujici jezdci hned v zatacce pod mostem, takze jsem se vyhoupl trochu navrch. Casem jsem jich predjel jeste par, az jsem se dostal na 5. Jenze jsem jel dost jako prase a noob, takze to asi po 10 kole nevydrzeli gumy a kdyz jsem videl, ze jezdec prede mnou mi zacina znacne ujizdet tim, ze gumy byly prehraty, zacal jsem jezdit tak, abych je co nejvic setril. V klidecku jsem si jezdil kolecka, az sem v zrcatku asi v 17 kole zahlidl jezdce, kterej se ke me nejak neuprosne blizil. Vylozene nasrana maska cervenobile oktavky me docela deprimovala. Ale nakonec jsem to nejak odkrouzil, a verim, ze jeste par kol a asi by me dostal. Rekl jsem si ze pristi zavod musim jet jinak, aby gumy neco vydrzeli...

2.Zavod:Jenze start z druheho mista me donutil bojovat zuby nehty, takze opet behem 10 kola byly gumy nasra? Kazdopadne jsem si souboje s Vl?kem a Rejskem o predni pricky dost dobre uzival, doufam ze sem je nekde nevytlacil nebo do nich nejak moc nestrkl Jenze asi v 7 kole nebo kde to bylo, uz nevim, jsem natlak Rejska (???) uz nezvladl a v totalnim pressu a nervozite, jsem vlivem nezkusenosti nedobrzdil do te sikany co je za 1 checkpointem a letel jsem do kacera. Ani nevim ktery misto z toho bylo, postupem jsem myslim jeste par jezdcu predjel a dojel jsem 7.

Diky moc za super zavody, fair souboje, a doufam, ze priste zas

Martin Hajný <146>
BooM is offline   Reply With Quote