View Single Post
Old 17.2.2008   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

díky dovolené jsem m?l spoustu ?asu na trénink a tak jsem si v??il, že bych mohl tentokrát alespo? ?áste?n? sekundovat ufon?m.

kvali:
s v?trem to moc nešlo, ale nakonec 6. místo a pak p?i cest? do box? bouda - jediná za celou dobu, našt?stí.

sprint:
už se bohužel nepamatuju co se d?lo, ale krásné 4. místo..

long1:
snažil jsem se držet vp?edu a Kid, který mi dýchal na záda m?l p?ed sebou ješt? trest a nakonec n?kde chyboval. Pak jsem p?edjel i Polyho, který se vracel po chyb? a nakonec chyboval i Ghost. S Polym v posledních cca 5ti kolech krásné férové souboje. Bylo jasné, že je rychlejší, ale jednak jsem využíval v?trného pytle a jednak drobných chyb. V posledním kole na most? jsem šel na vn?jšek a Poly brobrzdil a jak pozd?ji uvedl dal tam omylem dvojku. Takže maximalni spokojenost 2. místo.


long 2:
po restartech, kdy se mi vždy díky kolizím p?edemnou a za mnou da?ilo jsem m?l obavy, jestli se to povede zase. V prvním kole maximální opatrnost a pak, když jsem vid?l, že se p?edemnou smykuje, tak jsem hodn? ubral. Harad, Kid i Poly se do tohoto incidentu zapojili, tak jsem je všechny objel po tráv?. B?hem kola jsem dojel Masterfula, který m? pustil. Následoval Faraon asi o 3 kola dále a pak už jen udržovací jízda za Ondrejkem, kterému jsem nemohl sekundovat. Konec už jsem vzal hodn? zvolna, jelikož jsem m?l velký náskok p?ed Polym. Op?t nádherné 2. místo.

PS: op?t díky Maxovi, že m? a Masterfulovi asistoval na remote.
__________________
none

Last edited by Miri; 17.2.2008 at 22:33.
Miri is offline