View Single Post
Old 18.2.2008   #6
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Z mojho pohladu boli cele nedelnajsie preteky hotova katastrofa… najhorsie preteky od kedy zavodim na tratiach LFS…
Kvalifikacia dopadla este okej, relativne slusny cas, 10.miesto, bohuzial ani jedno kolo nebolo bez chyb…
Kratky pretek: Dobry start, par kol okej, potom kontakt s Lukim, prepad o niekolko miest, v 6.kole mala chybicka (chyteny obrubnik), strecha, koniec…
1.long: chyba v prvom kole (zase obrubnik), hodiny, prepad na 22.miesto, pokus o dobehnutie straty, dostal som sa po chybach superov az na 11. miesto, potom dalsia chyba (ano, zas som chytil obrubnik), znovu prepad, a o chvilku s poskodenou mrcinou strecha a koniec…
2.long: chyba v prvom kole v sikane po T1, neviem koho som to tam nabral (isiel ale cez sikanu velmi zvlastnym sposobom, necekal som to), hodiny, strecha a koniec…

Ak chce niekto pretekat s MRT (a nie sa na trati len trapit) musi trosku viac potrenovat, co som ja nespravil… a podla toho, co sa dialo na trati, tak nespravilo aj vela dalsich…

Jedno varovanie, caka nas teraz mestska trat, a ak to bude s kvalitou a istotou jazdy u viacerych z nas vyzerat tako ako na FE, tak to bude ciste demolition derby…
Ryko is offline