View Single Post
Old 18.2.2008   #8
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tak za 1 byl jsem rád že jsem se dostal do 1 divize, nakonec mi to Ondrejko skazil tím že ud?lal jen jednu divizi.

kvalifikace: ta se mi povedla a o proti hotlapu jsem si pohoršil o jedno místo
sprint: ano to byl sprint a bylo to tak rychl? že jsem vlast? a ni po?ádn? nezaznamenal jak se to še semlelo a já se ocitl v boxové uli?ce a m?nil vše co se snad vymn?nit dá
1 dlouhej: díky kvalifikaci a systému jak se ?adit do longu jsem byl v celku rád že jsem dojel v kvald? 13tý, celý závod to docela šlo a podával jsem, jak si myslím já, celkem vyrovnané kola. Už jsem se smí?il s 9tou pozicí ale potom se Kid s M1k3 (tuším) srazily n?kde za mostem a já s toho vyt?žil dv? pozice a tak jsem se v cíly radoval ze 7 místa.
2 dlouhej: no jak už tady padlo, tak to opakování startu je opravdu ošemetná v?c a možná by stálo za to jsem (do LFS) p?enest zase pár v?cí z reálu a to ohledn? toho co se d?lo p?i startech. Možná by stálo za to ud?lat následující. Po startu, kdy dojde k takové hromadné havárii, tak by ti co mají mechanické poškození, m?li dát pozorovat a admin by m?l odvolit restart, následn? by po startu dali ti co jsou v pozorování "p?idat se" a odstartovat z box?, te?ka. Myslím si že by to k n??emu bylo dobré a hlavn? by to bylo zase o kus k realit?. Jinak to zkrácení závodu bylo dost profesionální. No a co dodat k samotnému závodu? Jo tak ten se mi povedl až na jednu chybu v šikan?. No asi sem se m?l více uvolnit a nemyslet jen na to jak 16x projet mez i bloky s pneumatik . Hezké 4 místo.......... bye u dalšího závodu


motto:
Jinak souhlasim s Polym: Na zaver bych navrhoval snizene hodnoceni posledniho zavodu. Vzdyt nedojelo ani 50% !!!

no nevím, takhle hejbat s pravidly??

Last edited by masterful; 18.2.2008 at 09:48.
masterful is offline