View Single Post
Old 22.7.2008   #8
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

U nas v time sa situacia hodinu pred pretekom skomplikovala: Minovi sa odporucal net a nahrady na tom neboli bohvie ako: Putnik bol tiez bez netu - odstavka a BIGMAN robil hokusy-pokusy s driverami od grafiky a aj preto sa mu kompik resetoval a zamrzal . Takze vlastne som sa bohuzial ucastnil sam.

Kvali: snazil som sa zajst cas pok 1:55 co sa mi aj podarilo a bolo z toho skusne 11 miesto.

Sprint1: Start v strede pola pri tomto tvare T1 dopadol tak ako som cakal. V stuchanici v T1 ma odzadu otocili a hned som stratil niekolko miest. Ked som sa uz isiel rozbehnut tak sa pre zmenu Gotcha objavil bokom pred mojim nosom... WTF?! nebezpecny navrat na trat... som si pomyslel... no nic, mierne nasrany som sa pokusil jazdit stabilne co prinasalo ovocie, par chyb superov par subojov a bolo z toho pekne 10. miesto. Nebyt T1 mohlo byt aj lepsie...

Sprint2: Tam bol tusim start kludnejsi, teda aspon si nepamatam, ze by som mal dajaky problem, dakedy v strede preteku ma akurat Faraon pri jazde side by side po ovale tukol a ja som mal co robit aby som neskoncil v mure, ale nastastie som stratil len jednu poziciu. Zeby LAG? Snad, lebo az nie, tak Nakoniec sa mi podarilo dostat vpred a v cieli 7. miesto, takze spokojnost.

Long: Vyhol som sa vsetkemu zlemu a pokracoval dalej. V prvych kolach som sa dostal za Maxa a po jeho horsom najazde/vyjazde pred strednym rychlym esickom som sa rozhodol ze to skusim. Boli sme bok po boku ale vyjazd mal lepsi, ja som bol este trocha vedla a tukli sme sa. Max dopadol horsie, ja som stratil len jednu pozicii. Neskor o par kol pri rozmyslani koho to bola chyba som ja spravil skolacky chybu a vytocil som krasne hodiny - prepad za Maxa a strata 4-5 miest. Snazil som sa opat prepracovat dopredu, co sa darilo. Soky v 11. kole - tusim dajake M3R v poslednej 'umelej' pasazi stalo napriec cez idealnu stopu a som sa mu nestihol vyhnut - celny naraz do jeho boku. Naststie bez velkeho poskodenia - este ze je fyzika v LFS k celnym narazom taka 'mierna' Koli tejto udalosti som zabudol ze mam ist do depa, co by bolo vyhodnejsie kedze som uz rychlost narazom stratil. Po zastavke v dalsom kole som sa casom aj tak dotiahol na Cantwoa, ktoreho som casom zdolal ziskal tak aspon 10. miesto.

Max: kukal som na replay a ani ja som tam uz vela miesta nemal, posobila na nas 'svina' odstrediva sila... takze podla mna zavodny incident... ako vidis ten replay ty?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 22.7.2008 at 09:51.
Megin is offline   Reply With Quote