View Single Post
Old 2.9.2008   #16
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Za sebe muzu rict, ze se mi zavod moc a moc libil a vubec jsem necekal, ze jezdci budou (predevsim na startu) tak ukazneni. Start na prvni pokus jsem uz pekne dlouho nezazil

Zacatek zavodu fantasticky spousta pretahovani a tesnych souboju - dekuji hlavne Gepasovi, ktereho jsem se nemohl "zbavit" nakonec se povedlo, i kdyz to stalo spoustu nervu a casu - jeste jednou diky

S modrou vlajkou jsem problem nemel par jezdcu jsem predjizdel o kolo a pustili me proste kdyz to bylo vhodne a mozne - tak jak to ma byt. Holt ne vzdy je chyba na tech pomalejsich, ale prave naopak. Typek co je rozjety a najednou pred nim nejaky zacatecnik nebo mene zkuseny jezdec co si tak asi povi? Uhni vole? Nebo snad pojedu opatrne a pockam na vhodny okamzik a kolega predemnou to pochopi? Myslim si ze vetsine se honi v hlave prvni moznost a pak vznikaji zas a opet nekonecne reci - muzes za to ty, nebo ty Skoda no.....

A k zavodeni "kdysi" (u me asi pred rokem a pul)
Nemyslim si ze zavody byly lepsi, spise si myslim, ze v posledni dobe teprve zacinaji byt vsichni tolerantnejsi a zavody kvalitnejsi (jen muj nazor)

Zaver: Zavod fajn super zkusenost diky vsem
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote