View Single Post
Old 15.9.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva FOX@WE1 - tiskovka



Takhle se to má d?lat... Dneska jsem jel jako záskok za Attiho, který m? požádal v?era odpoledne. Tréning - celkem cca 10 kol (thx god za tohle "náro?né" kombo ), setupy totální improvizace (díky bohu za Setupgrid). Našt?stí mam n?co odjeto, takže jsem i do závodu nastavil auto "by woko" dob?e, i když te? už vím, že jsem mohl dát tvrdší pneu. Bylo by to rychlejší.

Q: 5 místo, na víc jsem nem?l. Zariskoval jsem, ale nevyšlo to.

S1: Jel jsem na klid, cíl byl jenom neud?lat chybu. Loukota s Haradem chybovali, takže bez práce na 3. flek. A to vydrželo až do cíle. Max. spokojenost. Na ty 2 p?ede mnou jsem nem?l.

S2: Start jsem m?l dobrý, p?edjel jsem hned pár aut. V šikan? mi pak jezdci p?ede mnou vtiskli úsm?v na rty, když se skoro všichni odporou?eli do zdi z pneu, takže jsem se najednou octl na 3. míst?. A p?edjetí t?ch 2 co zbyli už nebyla t?žká práce. 1.

L: Start op?t dobrý, akorát v T2 m? n?kdo vedle sebe nevid?l a p?ibrousil levou stranu. Ale našt?stí jen lehce. Pak tam byly n?jaké kolize, takže další posun výš. Na konci 1. kola jsem v poslední zatá?ce vn?jším obloukem p?edjel 3 auta (paráda). A pak už to byl jen postupný útok auto za autem. Po pár kolech jsem se stabilizoval n?kde t?sn? pod stupní vít?z?. Pohled na po?adí ukázal, že na vedoucí dvojici Loukota - Felix ztrácím cca 7 vte?in. Sice jsem byl rychlejší, ale náskok se stan?oval pomalu, takže jsem po?ítal s tím, že bych mohl být v cíli 3. Vid?l jsem, že jedou t?sn? za sebou, takže by mi pomohly jedin? problémy t?ch dvou. No a Felix nezklamal. Nevím co se stalo, ale po pár minutách se ocitli mimo tra? a já kolem nich prosvišt?l. Dál už to byla klidná jízda. Zastávka v boxech vyšla skv?le, zvýšil jsem p?i ní náskok o cca 1,5 vte?iny. V ten okamžik byl za mnou Windmouse. Sice byl rychlejší, ale ne až tak moc, aby to tímhle tempem do konce závodu stihnul. No a když pak z?ejm? ud?lal chybu a propadl se, byl jsem vp?edu sám o cca 14 vte?in. Sice jsem nebyl nejrychlejší, nem?l jsem nejvychytan?jší set, ale stabilní jízda p?inesla vav?íny. V p?edposledním kole jsem ve vte?ince nepozonosti dostal smyk, ale i tak jsem byl v cíli první "o parník".

Po dlouhé dob? povedený závod TB, takže se mi líbilo. I když low speed formule jsou nuda...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 15.9.2008 at 23:32.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote