Thread: iRacing
View Single Post
Old 28.11.2008   #13
jarosujo
Newbie

 
Join Date: 25.11.2008
Posts: 10
Default

Aby ste ma zle nechapali - ja nemam problem platit tych 20$ mesacne, ak to za to stoji. Ale zaplatit 20$ na skusku, to sa mi zda prehnane. Preto sa hodi to "demo", aby clovek aspon zistil, ci mu to bude slapat, aku to ma fyziku atd. Ja mam kupene aj LFS aj GTR evo. A jazdil som so skutocnym modelom auta a tam ma jeden pretek (startovne, kolesa, doprava, jedlo...) vysiel minimalne na tisicku, takze z tohto pohladu nie je 20$ mesacne az tak vela.
Samozrejme, ze simulator ako iRacing ci LFS sa neda hodnotit podla offline verzie, ked 90% zabavy je zavislej od online komunity.
Stale uvazujem, ze ten mesiac za 20$ skusim, kedze budem mat skoro 3 tyzdne dovolenky cez sviatky.
Keby bol niekto ochotny a napisal par postrehov, hlavne ma zaujima europska komunita v hre, ci je s kym vobec jazdit v normalnom case, kedze to je predovsetkym americka zalezitost. Taktiez porovnanie fyziky LFS vs iRacing a este mi tam chybali pomocky na trening trati, ako napriklad ukazovatel idealnej stopy+brzdenie (nieco ako v LFS).
Dik

pre Pabla : ja som sa nad tym zamyslel, preto som tu link ani nedaval :-) ;len som chcel pomoct aj ostatnym, ktori uvazuju ze by to chceli skusit

Last edited by jarosujo; 28.11.2008 at 15:33.
jarosujo is offline   Reply With Quote