View Single Post
Old 11.1.2009   #9
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
lidi, ktery delaj mrtvy brouky a naprosto nereagujou
to me na tom asi mrzelo nejvic, od stredy jsem se je snazil kontaktovat pres email, ICQ a nic - no v patek mi to po praci nedalo a po trose bububu se konecne rozhoupali a dali mi odpoved
odpoved nebyla kvuli zadnemu zaleknuti z bububu, ale proste proto, ze v patek odpoledne bylo vic casu sedet u vlastnich pc a reagovat i na icq. Jinak kdo si zavolal na telefon, ten s nami normalne komunikoval kdykoliv v tydnu. Pokud nenastane nejaka vyjimecna udalost (jako ted), tak se licence vyrizuji ten samy den, jak muze potvrdit mnoho zde pritomnych z vlastni zkusenosti. Nakupujeme dopredu baliky licenci, ktere musime dopredu zaplatit a pote jsou nam doruceny. Kdyz se kolem vanoc zacaly tencit zasoby, byl objednan dalsi balik a hned zaplacen. Bohuzel i vyvojari jsou jen lide a z nam zatim neznameho duvodu dorazily nove vouchery az 10.1. v 22:55. Zatim nevime, kde byl problem, jestli banka zadrzovala tak dlouho penize pri ZPS, nebo si dali devs dovcu.

Shrnuti: v pondeli budou vyrizeny vsechny nevyrizene objednavky lfs licenci. Pokud na svem bububu trvate a chcete vyuzit "svych prav" od smlouvy odstoupit, nezkoumame, zda na to mate narok, nebo ne a vyhovime, u nas vychazime v hodne vecech zakaznikum vstric nad ramec zakona, prav, atd.

sonyk, vitr, kdo.vi, Tommy V. > dekuji za sebe i ostatni z firmy za zastani
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote