View Single Post
Old 22.12.2009   #223
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Nedávám žádný protest, ale prosil bych spíše projednání n?kolika situací ze v?erejška....
kuknem sa dnes na to

Edit: no tak toto bola sila

1. ako pisali chalani vysie: optimisticky pokus Akyho o predbehnutie na brzdy co nevysiel, kontakt tam bol ale nic sa nestalo, zavodna kolizia
2. + 3. trubenie Akyho v tesnom zavese, ktore malo znamenat neviem co...? naslednej kolizii sa necudujem, Jarda isiel najprv zo sirsia potom to zavrel, ale ci mal Aky pravo na vnutornu stopu by som nepovedal (len par cm auta mal Aky vedla FastJardy), napriek trubeniu FastJarda Akyho na rovinke pockal, za co dostal uplne zbytocnu odmenu v podobe tukanca, ktory nastastie ustal.

Aky mas stastie ze sa ospravedlnujes aspon za tu zbytocnu reakciu na rovinke. Podla mna ti, ale uleteli nervy este tym trubenim pred 2. 'pokusom o predbehnutie'.

Na tento trati pokial na to clovek nema tak jedine rozumne miesto na predbehnutie je len na rovinke s tym ze do sikany ide prvy az ma vacsinovy presah na jej konci pri zaciatku brzdenia. Ja som inac ani nepredbiehal. Samozrejme to neplati pre jazdcov kde je medzi nimy rodiel 1s na kolo. (hadajte koho myslim )
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 22.12.2009 at 15:01.
Megin is offline   Reply With Quote