View Single Post
Old 1.6.2008   #1
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - SO4

Tak dnes pre mna zatial nahorsi vecer ligy, hlavnu zasluhu ma na tom prave SO ktore je pre mna akoby zakliate...

Kvali: Nevydarilo sa mi ziadne ciste kolo, takze 2. miesto...skoda, na to prve by to aj slo...

Race1: Najprv sa mi ghost vzdiali, pocas niekolkych kol som stratu zmazal a snazil sa jazdit co najblizsie pri nom...asi v 3. alebo 4. kole som sa ho v t2 pokusil predbehnut, kedze tam asi zle dobrzdil a dostal smyk, ale zrazu som ucitil naraz , takze som automaticky spomalil a pustal som ho, kedze som si myslel, ze som nenechal dost miesta, ale az o zakrutu neskor som si uvedomil, ze som bol na vyjazde z t2 v strede cesty, takze moja chyba to najskor nebola, asi ghostov smyk alebo nieco, trochu ma to vyviedlo z miery a hned to vyuzil radek a predbehol ma...snazil som sa ho predbehnut, velmi ani nebolo kde, postupne som bol viac a viac frustrovany, ze ho nedokazem predbehnut aj ked som jazdil o polsekundy lepsie casy, robil som chyby, znicil som zavesenie, takze nakoniec len 3. miesto

Race2: Po starte sa to v t2 zomlelo, isiel som vnutornu stopu, ale na vyjazde som dostal ranu od niekoho na FZ5, hodilo ma to do zvodidiel, takze som zacinal od konca...postupne predbiehanie, koncentracia po doterajsom priebehu takmer ziadna, zase som otrieskal auto asi o kazdu cast zvodidiel, postupne som sa dostal na 2. miesto, ale ghost uz bol daleko predomnou...2. miesto


Tento vecer ma zase utvrdil v tom, ze SO je moja najneoblubenejsia trat a asi sa to nikdy nezmeni...


EDIT: Ondrejko, priebezne by sa vo vysledkoch mohli skrtat aj nahorsie umiestnenia? takto su tie vysledky "nanic"
__________________

Last edited by Harad; 1.6.2008 at 22:13.
Harad is offline