View Single Post
Old 30.6.2014   #352
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Ja mam s DFGT iba kladne skusenosti nemozem na neho povedat jedine zle slovo.
V tomto ti budem Juraj oponovat za slusnu sumu super volant Logitech.
Mam ho uz 3 roky pri dost slusnom vytazeni zatial 0-va poruchovost ak sa o neho clovek stara raz za cas ho prefuknut od prachu bude sluzit dlho.
Mimochodom DFGT stale pouzivaju borci ktori patria medzi top v LFS to hovori za vsetko. Keby som si mal este raz vybrat opät siahnem po DFGT, keby som chcel volant a kovove pedale siahnem po inom ale na rychlosti sa to neprejavi. Tod moj nazor
Nehovorim ze je zly a co sa tyka neporuchovosti tak fakt super, ja som tiez mal s nim prvy problem po 5 rokoch pouzivania a to je pochopitelne opotrebenie materialu. Jazdi sa na nom fakt dobre ale od kedy som vyskusal vyssiu triedu, tak by som sa nevedel vratit. I ked to by som si mozno aj trochu zajazdil narozdiel od toho nestastneho Fanatecu co mam teraz.


K Fanatecu: znova som tam posielal volant lebo znova nefungoval ffb. Obvinili ma ze som to otvaral a ze musim preplatit cele naklady postovneho a opravy a ze mi uz dalej neplati zaruka (pochopitelne som to neotvaral). Dalej mi povedali ze som im dal zle seriove cislo co je blbost lebo ziadne som im vobec nedaval.
Tak som im na to odpovedal, vyvratil vsetky podozrenia a odpisali mi ze sa ospravedlnuju, ze urobili chybu a ze mi poslu opraveny volant naspat. Tak neviem aka je toto serioznost jednania. Mam ocividne nadpriemerne poruchovy kus, ktory oni pri prvej reklamacii dom*dali a nedali poriadne dokopy a teraz aby mali so mnou pokoj tak skusaju takuto taktiku. Peklo s tym Fanatecom takze NIKDY VIAC
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote