Thread: FlatOut 2
View Single Post
Old 5.9.2006   #41
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Apendix
1)omyl, starforce byl taky prolomen. Ovsem i to ze je jeho uspesnost velika nedava pravo nikomu instalovat mi bez meho vedomi do systemu tak velke potencionalni bezpecnosti riziko jako je starforce.
2)Takze tys nikdy nemel se starforce zadne problemy? Muzu se zeptat, ereaser007 na forum.pctuning.cz jsi ty nebo nekdo jiny? Ja jen ze kdyz sem hledal info o starforce narazil jsem na tohle.



3) Externi mechaniky jsou velice popularni a to hned z nekolika duvodu i na novych pc. Verim ze duvod ti vysvetlovat nemusim a ze na ne prijdes sam(ale napovedu ti dam, treba NB nebo jen pocit vetsiho pohodli)
ps: nevim jak je to v novych verzich SF ale jeste tak pulrok z5 spusteni z externi mechaniky rozhodne neslo.

4) Ja ti neberu zes ty problemy nemel, ale ja je mel a rozhodne nejsem jedinej.
5) viz 4.
6) Samozrejme je to chyba avastu ze. Zajima jen ze zadna jina ochrana s avastem nikdy zadne problemy nemela....
7) ted uz o tom vis

Me se chovani ochrany starforce taky nelibi a myslim si ze mezi ochranou staforce a terroristama neni rozdil a jak vsichni jiste vime, s terroristama se nevyjednava proto logicky ani nebudu podorovat starforce, teda distributory kteri SF podporuji.

Veci na pravdou miru rozhodne neuvadis kdyz tvrdis ze starforce ti nemuze ovlivnit chod systemu



Asi tak nejak...


PS: je zajimave ze i presto jak je starfoce uspesna ochrana, cim dal vic distributoru od ni upousti...

ano, som to ja.
ako som vravel, neobhajujem starforce, len mi reze oci, ked na nete koluju polopravdy o SF (ze to posere PC a pod.)
chcel som tu akurat vysvetlit, ze SF nie je vobec taky NEBEZPECNY aby nejako poskodil PC a ze SF nie je dovod k nekupeniu hry... myslim, ze v pripade, ze by problemy robil, moze dotycny siahnut po cracku (ked uz SF bol prelomeny a ked dotycny vlastni original, tak sa nedopusta trestneho cinu..)
aj ked mi to pride ako krajne riesenie...

co sa tyka mojho problemu s GTL a SF, ako som uviedol, vypnutie avastu problem vyriesilo... IMO je chyba na strane SF

netvrdim, ze SF neovplyvni chod systemu, kedze si zavadza svoje ovladace pomerne hlboko do systemu, ale na vacsine zostav by to problemy robit nemalo... a rozhodne nie odpalovat hardware !

ak mam pravdu povedat, dost ma potesila nepritomnost SF v GTR2 deme, koho by nepotesila...

takze SF compy neodpaluje, v najhorsom pripade trochu poskodi OS(rozumej spomaleny OS, problemy s napalovanim...) a nespusti hru...

a co sa tyka uplnej kontroly nad systemom a pozvankou pre hackerov, pozerate vela filmov
na co je asi firewall ? a k tomu 90percent z nas ma kazdy den inu IP...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote