View Single Post
Old 13.5.2008   #45
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
pozri sa na povinne prvky z ANTIK TURBO CUPu a potom rozpravaj ze tieto sucasne povinne prvky su velke
Kurnik ma chces totalne nasrat? ja viem ,ze tam boli velke ako svina ,len tvoje minimalne je skor minimalne zmensene.
Tu ako vidim je ,ze niekto vidi prve slova a uz si mysli ,ze to je skarede. Priklad: ked si niekto napise ,ze hlada " LEPI** " (nechal som to preistotu cenzurovane) ako povolanie ,tak to je tiez urazka slovenskeho jazyka alebo moralnosti? Blbost ! Kida sa musim zastavit a ty , ako organizator by si to mohol aspon docitat. Vysvetloval ,ze to nebolo myslene na sponzora ,ja som pochopil ,ze ked asi nemal skin a mal tam napisena srat na skin tak to asi nebude na sponzora. Ok teraz si budu kazdy pisat na skin KADIT , KAKAT ,DAVAT VON a tak . A ked budu mat nieco na sponzora tak si tam dam este velke sipky ze to tak nanho myslim.
Cele to bolo robene z nespokojnosti z toho ,ze si neuznal minuly skin ,ale to sa opakujem.
A nechci aby som nastartoval ICQ a pisal ti somariny ,Jedine co chcem aby si si to precital cele a nie len CAST a potom usudzoval somariny !


Miri: k realnemu zavodeniu neviem ci sa Antik cup priblizi . Co sa tyka sponzorov tak ak viem ,bud sa hladaju sponzori ,alebo si firmy kupuju priestory na aute. Ale toto je uplne nieco ineho. A nerad by som to uz riesil , AAAAAAA VELKY KUS DO JAZYKA ..........
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline