View Single Post
Old 20.6.2006   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
coz je dost nesmysl, protoze neznam moc lidi, co by treba do autoradia cpali originalni cd, vzdycky jen kopii.
Jak jsem obecn? proti pirátství sw atd, tak u hudebního pr?myslu mi to je upln? jedno, protože to co p?edvádí je nehorázný. Kamarádka má tane?ní školu ale pouští tam kapely který nezastupuje OSA, nezájem, bu? jim zaplatí nebo se bude tahat roky po soudech, na což nemá ?as. Taky CD za 600 je docela síla, ale dejme tomu, kupovat si to nemusím. Co m? ale s*re, že když vím, že výrobn? cd stojí 5k?, tak 90% z 600 je vlastn? cena "licence na tu hudbu", ne cena fyzickýho média a náklad? na prodej. Pokud si ale nebudu moct ud?lat zálohu a CD si škrábnu, ?ekám, že mi ho za manipula?ní poplatek 20k? v krám? vym?ní.. Což samoz?ejm? neud?lají. Taky ?ekám, že si legáln? koupenou hudbu m?žu p?ehrát do mp3 p?ehráva?e, z více cd si ud?lat kompilaci do auta atd atd.
Pravd?podobn? nikdy neslyšeli o prohibici, nic to nevy?ešilo, jen rozbujela mafie a nelegální v?ci okolo, to samý s cenama CD a nesmyslama jako zákazy kopií, ješt? chvíli budou prudit a originál si nekoupí nikdy nikdo - a já dodávám: dob?e jim tak.
Pablo is offline   Reply With Quote