View Single Post
Old 15.6.2008   #2
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R

Kvali: ani jedno kolo mi nevyslo, 1. ciste kolo som dosiel asi po 15. minutach a bolo aj jedine...skoda 2 driftov na vyjazdoch, stalo ma to mozno 1. miesto

Zavod: Zaciatok mi nevysiel, nemal som potrebny cit na vyjazdoch, takze som sa nedokazal od Polyho zamnou odlepit, po fegreen sikane som vysiel do travy, Poly ma predbehol a zacal sa vzdialovat...Po par kolach sa moja jazda ustalila, snazil som sa dohnat Polyho, ale ten po rovinke na moste v 3. sektore trafil zvodidla na vnutornej stope lavotocivej zakruty, ja som bol hned zanim a kedze som najazd nevidel, isiel som podla neho -> tiez naraz, obidvoch nas to rozhodilo, ale ja som to neustal, smyk, ostal som napoly v protismere, prepadol som sa len o 2 pozicie, kedze za nami bola velka medzera, ale mal som cervene zadne pneu, co znamenalo drift v kazdej zatacke a na vyjazdoch, co sposobilo stale viac a viac neriaditelne auto...po par vyjazdoch mimo trat som sa rozhodol pre vymenu pneu, dosiel som asi 7.

2. zavod som uz nesiel, celkom mi stacil ten 1.

V tejto lige som sa utvrdil v tom, ze nedokazem odjazdit celu ligu s jednym autom v rovnakom nasadeni, ako aj vo FBM lige, tak aj tu bol pre mna na zaciatku RAC vyzvou, pretoze som s nim este nejazdil, ale po 3 odjazdenych veceroch som sa ho dokazal "prejest", a hlavne posledne 2 trate mojmu vykonu velmi nepomahali...mozno keby boli na zaciatku a AS a KY boli na konci, tak by sa to este dalo...ale stale len mozno Takze sa tesim na TB2008, kde sa bude jazdit stale s niecim inym.

Na zaver gratulujem Ghostovi, svojimi neskutocnymi vykonmi v kazdom zavode potvrdil "favorita" ligy, a dufam, ze Polymu sa podari dostat na zaverecne 2. miesto (kedze zavod este prebieha).
__________________
Harad is offline