Thread: FlatOut 2
View Single Post
Old 5.9.2006   #47
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

omlouvam se, zapomel jsme napsat verze PRO, Home jsme se nedival a cena PRO verze je lehce pres 10000,- . Jinak ano, MS rad nemam uz jen kvuli jejich marketingove taktice a vykradani napadu a to nikdo nezapre. Ikdyz zas je fakt ze se mi nelibi ta spousta zalob na ne, precijen to vypada jako "maj hodne penez tak proc si od nich nevzit" jinak, jasne, chyby sou vzdycky zvlast u takoveho softu a o 100_ bezchybnosti jsem ani nemluvil, neco takovyho jsme jeste nevidel , ale az tak kriticke ktere se nasly? To mi neprijde tak moc normalni, navic kdyz vyvoj stoji takovy prachy a maj hromadu programatoru... Za dalsi, u MS neni moc starost o lidi, kdyz byla nalezena jedna kriticka chyba v Expoleru tak jeden rus udelaj zaplatu driv nez celej MS, neni to trochu divny? Jeste k ty cene, psal jsem normal verze (full) ne OEM... Jinak samotny winy rad taky nemam, nelibi se mi ze beznej uzivatel je tak snadno shodi. Jasne, nekdo kdo se o to stara a tak se tomu vyvaruju, ale politika MS se snazi dat na stejnou uroven administrator = user. User by mel mit o dost snizeny prava nez ma doted, nebylo by tolik padu. mno a je jasny ze Os maj mnohem vyssi dobu uzivani nez hry a proto sou taky levnejsi, ale rekni mi, kdo by kupoval hru ktera stoji minimalne 6000 a bude ji hrat porad dokola asi tak 6 let (Xp mam pocit vyslo okolo roku 2000 a tekze proto 6 let, mame rok 2006 ) Proste srovnavat OS a hry myslim neni moc dobrej napad...
ale proste doufam ze se schodnem na tom ze winy alespon doposud vsechny verze ktere byli v defaultni instalaci a to bez jakyhokoliv Sp a zaplaty neni moc bezpecnej. Kazdej kdo v tom dela ti rekne ze winy W2000 jedine s SP4 a XP jedine s SP2, nato nemusim bejt zaujatej proti MS abych tohle videl. tezko rict jak to bude u Visty, ale ty se stejne vyhnu takze je mi to celkem jedno...
M!key8 is offline   Reply With Quote