Thread: FlatOut 2
View Single Post
Old 5.9.2006   #54
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

no jo, omlouvam se, dneska uz mi to nemysli, aktivace se lae provadi myslim po vymene HW, tak aspon neco Me osobne kdyz jedno z tech dvou, tak OEM, to je pravda, ale hodne lidi to potrebuji mit na vice kompech... Ne dekuji, ale Visty odmitam, obzvlast nejakou beta verzi, jiny soft mozna, ale OS nedam jako beta do svyho kompu, ale co jsme se dival tak pozadovana konfigurace je pomerne vysoko, jasny, kompy to utahnout, ale aby to bezelo pekne tak potrebujes neco lepsiho a kdyz si s tim chces zahrat neco narocnejsiho, tak tim hur, ony si seberou pomerne dost. Tedy je pravda ze ja to netestoval osobne, ale byl jsme u toho kdyz to mel jeden znamej, ovsem na detailnejsi zkouseni rychlosti to opravdu nebylo...
Jeste k tomu Home x Pro, trosku jsem hledal a nasel jsem " Dobrý den, Home mají jen zjednodušené sdílení soubor? a nelze je p?ipojit do domény." abych rekl pravdu pokud by byl rozdil jen v tomhle tak ty 4000,- rozdilu s mi zdaj pomerne dost, ale tohle bylo jen tak narychlo, zitra zkusim detailneji. Jeste jsi mi neodpovedel proc si myslis ze Linux jsem videl max na screenech? z jakyho OS myslis ze tady celej vecer pisu?
Mno nic, ja sem dneska fakt utahanej, taky podle toho vypadaj moje prispevky, takze kdyztak zitra, cau
M!key8 is offline   Reply With Quote