View Single Post
Old 21.12.2013   #532
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

M? na tomto update zklamaly mali?kosti, které sice vypadají nepodstatn?, ale spíš z principu, že takové v?ci pustí, aniž by k tomu byli tla?eni = trochu signál, že ta kvalita nebude vždy 100%
Proboha pro? tam t?eba p?idávali to sunset prost?edí, 599XX uprost?ed n?jakého blátivého pole, fotka okolí hnusná tak, že i moje kalkula?ka na st?ední fotila líp - podívejte se do slunce, na ten krásný horizont.. Než aby p?idávali tohle, je mnohem lepší nep?idat nic - ona už ta minulá prost?edí krom? garáže za moc nestála, te? to jen dorazili.
Drag strip - subj. trochu o ni?em, alespo? s kamerami v replayi si mohli trochu pohrát

599XX: nádherné auto, ale když jedu, celý dojem z grafiky mi kazí ten lowres display
Jízda m? zprvu moc nenadchla, ale je to bestie a po pár kolech zvyku je to super svezení.

F40: za to vývojá?i nemohou, zatím zklamání tak n?jak celkov?, uv?domil jsem si, pro? nemám rád turba. Navíc "divné" zp?evodování, p?i 50kmh na dvojku plný plyn a nic, ale to souvisí s tím turbem, dokud nezasáhne, auto je úpln? mrtvé. Ale v??ím, že mu ?asem p?ijdu taky na chu?.

Z4 GT: p?kn? ud?laná, ale na m? už moc sterilní auto, gumy udrží neskute?n? moc (to není kritika fyziky, jen konstatování). Po?ád je to pro m? o ?ád lepší svezení, než t?eba P4/5, ale mám oblíben?jší kategorie aut.

E30 M3 group A: to je parádní, na H?ku šup s tím online nebo na Trento, to bude asi jedno z mých nejoblíben?jších aut.

--
Tak už n?kdo vyzjistil, co kde p?epsat, abychom dostali toho AIka?
Pablo is offline   Reply With Quote