View Single Post
Old 25.10.2009   #3
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default



Race 1: Hned v 1. kole m? rozto?il Bra?o, následovala stíhací jízda, p?edjel jsem Ryka, dotáhoval jsem Bra?a, toho jsem sjel na 3s, ale lidi z GT1 asi nepoznaj, že jim ?lov?k d?lá místo, spomaluje apod. Takže vše v tahu a v cíli 3. z GT2.

Race 2: V zavád?cím kole jsem se asi 3x vysekal o PeteraVSP, díky. Následkem toho bylo, že se p?ezem? dostal Bra?o a Kid, nápor duukua jsem odrazil. O pár zatá?ek dál byl crash, jakej jsem v oficiálním závod? snad ješt? nevid?l. Doufal jsem, že to projedu a ono se tak i stalo, z5 1. v GT2 s docela solidním náskokem asi 2s. Za znímku ješt? stojí, že jsem chvilku byl 6. celkov?, to potvrzuje ty jatka. 1. z GT2 jsem byl do 16. kole, kdy zase n?kdo z GT1 neum?l p?edjížd?t, m? vychladly gumy p?i sálodlouhém d?lání prostoru. Auto nem?lo grip, já nevybral T1 a rozto?il jsem se. Šli p?edem? duuku s Bra?em, co jezdily zamnou, dokonce i Kid, který už docela ztrácel. Doufal jsem, že Kida dojedu, ale zase neschopnost n?kterých z GT1 p?i p?edjížd?ní m? stála hromadu ?asu, ztrátu koncentrace a chyby, takže zase poslední z GT2. Asi mi není p?áno.........

Last edited by Fast Jarda; 25.10.2009 at 22:13.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote