View Single Post
Old 26.10.2009   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Napriek prvemu zlemu dojmu som tymto zadohrabom co zacali s XRR celkom prisiel na chut, len to chce este popracovat na rychlosti.

Je pravdou ze preteky v GT1 triede aspon u mna boli trocha suchsie, akurat som sa snazil udrzat miesto pred Putnikom v zavere 1. preteku.

V druhom preteku jedine vzruso start a tu kolizu v 1. kole som prezil bez nejakeho zdrzania a presiel skrz. Putnik ma tentokrat predbehol lahko po tom ako som trocha vysiel na travu v technickej pasazi vo vnutri okruhu. Mal som v cerstvej pamati obdobnu situaciu v treningu ked som pridal plyn a chudaka Putnika zostrelil otockou vzad . Toto som nastastie nezopakoval. Zvysok preteku som uz len dokruzil na 4. mieste.

Super suboje v GT2 triede som si teda vsimol hlavne v 2. preteku, pekne chlapci, v GT1 tusim toto auto spravilo 2x vacsie rozdiely medzi jazdcami ako pri FXR. Snad sa to zmensi.

Co sa tyka toho SC startu tak sa mi vidi ze zrychlujuceho jazdca nenasledoval 2. v poradi a tym vznikla neprijemna situacia s dobrzdovanim pri starte... ale este to musim kuknut na zazname.

Replaye uz najdete na webe, ako i statistiky
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 26.10.2009 at 16:31. Reason: doplnene stats
Megin is offline   Reply With Quote