View Single Post
Old 28.9.2009   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Taak konecne som sa zobudil.
Zavod 1: Ked som zistil ,ze poniektori nevedia udrzat FXR na ceste som sa zlakol a bal ,prepadol som sa na druhe miesto v GT2 niekde 4-8s za veduceho triedy turba (dobre to znie ako v skole ) ,po dlhych kolach prenasledovania a dohanania ,som ho niekde pred koncom predbehol ,cize prvy zavod som skoncil prvy.
Zavod 2: Tu som zistil ,ze poniektori nevedia co je vlastne v pravidlach o modrej vlajke Len som to zistil az neskoro ,ked som videl ako sa poniektore GT1 "TLACIA" bezpredmetne dopredu. Vdaka jednemu nemenovanemu ,co ma musel v zakrute predbehnut a ohrozit ,kde som vdaka mojej dobrej povahe radsej uhol a vyhol kolizii ,som vyletel mimo trat , stratil prve miesto v triede stratil vela vela sekund. Ked som sa dostal na trat tak strata na prveho 11s co je dost. Dalej nastala stihacia jazda a povedal by som brutal hotlapovanie ,kde som daval velmi nizke 1.40 a povedal som si ,ze 1.39 pre gt2 by mohol padnu ,tak som isiel nato.
Podarilo sa mi to az posledne kolo ,kde som si vlastne zistil ,ze som turba dobehol Nakoniec 1.39.7x pekny cas a druhy

Normalne sa tesim na zadokolky ,kde ten co nezvladol stvorkolku sa asi bude tocit na rovinke
Mimochodom preco v pravidlach nic neni o modrej vlajke ? to doslo len mailom ,ze? ten ajtak nikto necita
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote