Thread: iRacing
View Single Post
Old 1.10.2011   #442
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Hm, tak potom je tu este jedna moznost, do 7.10 akcia pre existujucich uzivatelov - rok za 75 USD + 25 USD bonus... zatial mam ale velmi zmiesane pocity a skor sa priklanam k tomu, neinvestovat do iR, tu su moje dovody preco, po dvoch veceroch stravenych na trati a na webe iR:

- ano, mozem si odjazdit za zakladnu cenu par kombinacii trati a aut, ale ponuka je velmi biedna... kto chce ozaj pravidelne jazdil, tak treba vela investovat do dalsich aut a trati, taky je bohuzial system

- v dany den, resp. tyzden len obmedzena ponuka sessions, to je dane tym, ze by sa malo jazdit na tzv. tyzdnovky...

- nenasiel som ziadne poriadne host preteky, zatial...

- mnoooogo oval pretekov, ktore ja urcite jazdit nebudem...

- asi najvacsi problem pre mna - penalizovanie v pretekoch za absolutne hovadiny - staci napr. jemnucko vyjst z trate oboma kolesami a sup ho, penalizacia... v preteku to do mna naprace jazdec za mnou, nespravil som absoluten ziadnu chybu a sup ho - velka penalizacia, absolutne ma pred chvikou znechutilo, ked po preteku do mna drgol jeden rusacisko a obaja sme dostali penalizaciu 4x, neskutocne... tesil som sa, ze uz budem mat skore 3.0 a otvori sa mi nova session ale opak bol pravdou, skore mi kleslo... nemal by som asi nervy na to, si stale sledovat kolko mam bodov a ist pretek takym stylom aby som nedajboze nespravli mini vyjazdy dvoma gumami mimo trat, alebo aby sa ma nik na trati ani len nedotkol... chvalim pokus o zabezpecenie cistoty pretekov, ale toto je privela...

Takze v skratke, pre mna velke minusy za to, ze iR jednoducho nuti kazdeho dokupovat novy obsah za tazke peniaze a potom prehanne pravidla okolo penalizovania...

Inak je iR absolutne skvely hardcore sim, dam mu este par dni sancu, a rozhodnem sa.
Ryko is offline   Reply With Quote