Thread: iRacing
View Single Post
Old 2.10.2011   #443
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
... v preteku to do mna naprace jazdec za mnou, nespravil som absoluten ziadnu chybu a sup ho - velka penalizacia, absolutne ma pred chvikou znechutilo, ked po preteku do mna drgol jeden rusacisko a obaja sme dostali penalizaciu 4x, neskutocne... tesil som sa, ze uz budem mat skore 3.0 a otvori sa mi nova session ale opak bol pravdou, skore mi kleslo... nemal by som asi nervy na to, si stale sledovat kolko mam bodov a ist pretek takym stylom aby som nedajboze nespravli mini vyjazdy dvoma gumami mimo trat, alebo aby sa ma nik na trati ani len nedotkol... chvalim pokus o zabezpecenie cistoty pretekov, ale toto je privela...
Tak se na statistiky a vsechny ty zhovadily ratingy vykasli. Jezdis kvuli tomu, abys jezdil nebo aby sis honil epenis? SR je udelany dobre. Neni 100% spravedlivy, ale podminky maji vsichni stejny. Pokud si nehodlas kupovat kompletni obsah tak ani zadny SR na nic nepotrebujes. Pak je tu jeste jedna moznost a to jsou ligy, tam se SR ani iR nepocita a je jich udajne okolo 200, takze muzes ukoncit obdobi smutku a zklamani.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote