View Single Post
Old 23.11.2009   #6
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
(Megin se pokoušel obrann? brzdit dýl, ale brzdit dýl než já se prokazateln? nevyplácí, protože je to už fakt opravdu pozd? a i tady se to ukázalo )...
no tak mi to kapanek uslo

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Len jedna vtipná vec, možno hodná trestu, neviem - štart druhého preteku. Držím spojku, noha na plyne, sledujem semafór, zelená, IDEM! Predo mnou niekto dos? zaspal, vyto?ím to a som vpredu! Ale moment... ja som úplne vpredu...? Kde sú všetci?? Vypadol mi net? Nie. Tak som tak chví?u išiel s otvorenou hubou, som si istý že nad hlavou mi svietil ve?ký otáznik v oblá?iku. Potom mi zaplo - žeby sa štartovalo za SC? ;-) Tak som ?akal, a rozmýš?al - môžem sa vráti? na svoje pôvodné miesto?? No skúsim to, ?o mám robi?... :-) Nejaký mentálny výpadok. Ešte aj prvé ostré kolo som išiel ako ožratý kým som sa spamätal. :-) Sorry ak som niekoho vyplašil.
s Robom na TS sme sa teda riadne cudovali, asi su tie dvojtyzdnove prestavky dlhe a pravidla vysumia cloveku z hlavy, a ani pisanie hesla v mailoch na zaver nepomaha

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...Náš souboj utla (Z mého pohledu) jedna nejmenovaná GT1, která jezdila jak bludnej Holan?an v žit?....
Myslis mna? Alebo dakoho este 'bludnejsieho' Totiz moj hlavny ciel bol nevyburat dajaku GT2, a skoro som ho nenaplnil (aj ked tusim po mojom vzdialeni sa na 2x krat ste si poradie zachovali)

Inak kratke hodnotenie:

Q: najlespii z najhorsich (bez urazky)

R1: nevyhnutim Radasovi sa zacal kolotoc vlastnych chyb, proste hroza, nutny pit, posledne miesto

R2: Po polke vcelku kludneho preteku som prezil jednu koliziu s Noelom po sikane z ovalovej casti... otocil som sa ani neviem kolkokrat ale Noel ma vzorne pockal... pneu som musel ale cca 4 kola chaldit pretoze sa brutalne prehriali a v zakrutach mi to riadne uchadzalo. Potom som sa vozil na 3. mieste ked sa opat zacal fraska z 1. preteku. Istu chvilu sa mi zdalo ze s Putnikom superime kto spravy viacej chyb a nakokon som v tomto suboji o jednu ci dve vyhral ja

Teraz sa smejem, ale vcera som bol rad ze je po pretekoch. Ale to nestastne auto este sancu dostane tak uvidime. Napokon som pretekal v timovej bitve FZR@AS3 a tam to nebolo take zle... tak mnozno to bola moc tazka kombinacia... alebo ja neviem...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote