View Single Post
Old 1.6.2008   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Postupny zlepsovani (diky Haradovi za set) az na 5.

R1: Po startu jsem udrzel Ondrejka a drzel jsem se za Polym. Nekdy po pulce zavodu jsme predjizdeli opozdilce o kolo a jeden z nich se s Polym srazil. Predjel jsem ho a dojel 4.

R2: Start ze 7. V T1 bylo trochu dusno, zleva me predjizdel Harad, vpravo prede mnou byl Poly. Brzdil jsem vcas, ale Poly me trochu skripnul, nastesti to ustal. Myslel jsem, ze to pak jeste poslal do Harada a ten pak sel do hodin, ale nakonec to bylo trochu jinak. Kazdopadne skoda, v cili mohl byt jiny vitezny jezdec... Dalsich cca 200 vterin taky stoji za zminku. Prede mnou se rvali rychlejsi s pomalejsima, za mnou Radek s Ghostem. V jeden moment jsme byli vsichni (8 lidi) ve 3 vterinach, na cele byli skoro porad nektery dve auta vedle sebe. Predjet ale nesel nikdo, navic jsem jeste musel drzet ufony za sebou. Ve vracaku druhyho kola jsem pak zbrkle zautocil na Mata a Maestra, Matovi se omlouvam, neco tim pak ztratil. O kolo pozdej jsem na stejnym miste zase zkusil vybrzdit Maestra, skoncil jsem ale zapichnutej ve svodidlech, takze me predjeli Ghost a Harad. Misto posunu propad. A jeste jsem mel co delat s Radkem. Ten me sice v T1 predjel, ale na vyjezdu a v dalsich dvou zatackach jsem mu to vratil. Pekne, vnejskem, super cistej souboj. Radek si jeste pred tim ale asi rozbil auto, protoze jsem mu pak v pohode ujel. To byl konec 4. kola, v ten moment 7. misto. V patym kole jsem predjel Maestra a hnedka na to i Branislava, ktery mel asi spatny vyjezd na cilovku. Tim jsem se dostal na 5. flek. Pak jsem sice dojel Polyho, ale zaroven jsem si pri tom obil auto tak, ze vypadalo jak pojizdna popelnice a taky se tak ke konci ridilo. Nebo spis ono ridilo me. Takze s 5. mistem spokojenost.

Priste FE4R, uz ted mam strach.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline