View Single Post
Old 2.6.2008   #7
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: Zadna slava... To co jsem potreboval zajet se nepovedlo. 4.

R1: Start bez problemu, tak nejak jsem si drzel 4. misto, pote co se Radek dostal pred Harada, jsem vyuzival jejich souboju a tak nejak je dotahoval.. jenze na vyjezdech jsem byl vzdy pomalejsi takze o nejakem pokusu o predjeti nemohla byt rec. Celkem dlouho jsme se drzeli ve skupince Radek, Harad, Ja, Kid jenze pak se prihodila situace kterou popisoval Kid. Ztratil jsem tak 4. pozici..
To RED: Dival jsem se na zaznam a mel jsi evidentne dost casu na vyklizeni idealni stopy. To co jsi rikal po zavode o lagu se mi vubec nezda... Nic takoveho se podle zaznamu nestalo. Priste bys mohl alespon priznat ze jsi v tu chvili nevedel co delat, nebo ze jsi me proste pustit nechtel...

R2: Po startu vznikala tlacenice. V T1 jsem trochu skripnul Kida.. Tak to sorry, ale netusil jsem ze se budes chtit jeste vmacknout mezi me a Harada. Pak se mi celkem darilo dostavat dopredu a doufal jsem ze bych mohl vytvorit nejaky naskok pred tim co se na me valilo ze zadnich pozic. Asi ve 3. kole jsem se dostal pred 2. Branislava (dekuji ze jsi mi nechal dost mista, asi bych to neubrzdil ) a pak jsem se snazil dotahnout Ondrejka. To se moc nedarilo a mezitim se preze me prehnali Ghost s Haradam. Pred Ondrejka jsem se dostal az v poslednim kole kvuli zminovanemu vypadku monitoru.. Vypadalo to jako kdyz me pousti a ja porad premyslel proc by me mel poustet. Takze 3. misto

Do posledniho zavodu podle vseho ztracim 2 body na 3. misto (Radek). Je to porad otevrene...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline