View Single Post
Old 11.10.2009   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Celková situace p?ed závodem - na kvali nebyl ?as, v pátek jsem do toho šel skoro bez p?ípravy. Ale když jsem pak vid?l jen minmální odstup od Pútnika, tak jsem si sm?le ?ekl, že to na 1. ?adu bude sta?it - a dle o?ekávání sta?ilo. Sice jsem m?l ješt? do konce n?jaký ?as, ale už jsem se vid?l úpln? n?kde jinde, takže jsem šel.

R1: Pútnik hned v T1 osudov? zachyboval a tohle se nepromíjí. Škoda jen pak té kolize... Dál už to bylo celkem klidné, až na pár p?edjížd?ní o kolo. Škoda kontaktu s n?kým z gt2 - podle zbarvení auta z OMR? Je to možné, jezdí to n?kdo? Sorry, myslel jsem, že mi d?láš místo na vnit?ku, jenže tys m? to pak zav?el. Když jsem vid?l jak se na m? tla?íš, za?al jsem troubit, ale bylo už pozd?... Njn, vravo neni vid?t zrcátko. Mrzí m? to oto?ení, ale s p?esahem p?l auta jsi vjel do mého p?edku, to nemohlo dopadnout jinak. Pak na tra? vyjel SC, což by nebyl problém, jenže pravidla jsem ?etl víc jak p?ed 14-ti dny a nebyl jsme si jist, jak se chovat p?i zajížd?ní SC. Vybavoval jsem si, že po vyjetí SC okamžit? p?erušit souboje, nikoho nep?edjížd?t a pomalu se za?adit. Jenže jak to bylo dál, už jsem nev?d?l. Po hlášce SC do box? jsem se tedy zachoval jako v reálu, po výjezdu z poslední zatá?ky jsem na to šlápnul. Jenže pak se objevilo "green flag"... Sice jsem na další rovince zpomalil a po?kal na Noella, abych to aspo? trochu napravil, ale co s tim... Dál už to pak bylo v pohod?. Takže s otazníkem 1.

R2: No v??il jsem si op?t na 1-1, ale hned v T1 bylo utrum. Potkal jsem se s n?kým z Insert?, který o?ivodn? uhýbal p?ed n?kým vlevo. S tim nešlo nic d?lat, sorry - i když nemyslim, že by to byla moje chyba (a tvoje taky ne, závodní incident). Takže propad na chvost až za GT2. V ten okamžik, co jsem vid?l odstupy, jsem odhadoval, že dojedu tak na 4. nebo 5. míst?. Postupn? jsem šel dop?edu, souboje mi soupe?i pom?rn? zjednodušili. Masterfull ud?lal chybu v T1, Megin pokazil výjezd na cílovku a Noell jako p?es kopírák od Megina. V tom se ale na trati objevil SC a já vytušil ješt? šanci. V dojezdovém kole za SC jsem zah?íval gumy co to šlo, aby se mi za SC co nejmí? ochladily. Jenže pak jsem zjistil, že je 34. kolo a že z toho nic nebude, poslední GT2 se do formace dostávala dost pomalu. Takže nakonec dojezd za SC na 2. míst?, což bylo vzhledem k situaci úpln? super a jsem maximáln? spokojen. Pútnik ten dojezd za SC taky ne?ešil, šel taky jako já v 1. závod? na plný plyn, i když nebyla zelená vlajka a byl p?ikázán pomalý dojezd. No uvidíme...

Záv?rem - nejhorší a nejnudn?jší auto je za námi, hurá na XRR. Na tyhle závody se t?šim zatracen? dost, XR a FZ jsou moje...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote