View Single Post
Old 12.10.2009   #9
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by vsn View Post
kolik dojelo lidi v tomhle závod??

zitra posilam volant na reklamaci tak snad ho poslou opravenej do dalsiho zavodu ...



ghost_cz ... myslim, že zahrivání gum je zakázáno v propozicich ... (jak jsi dokazal neupecet gumy? ja kdyz jsem trenoval pres tyden tak jsem mel porad do 140 stupnu ... R4)
Ucast je poslabsia, do prveho preteku startovalo 19 ludi a doslo 13.

Pokial nechces upiec predne pneu, treba bud zmenit jazdny styl(lahko sa hovori, tazsie sa vykona) alebo upravit setup. Okrem klasiky(odklony a tlak v pneu), je dobre to upravit do vacsej pretacavosti + velmi ucinne je odomknut predny diferak.

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
No v?erajší GT2 cup stal za ho.....V prvom race ma niekto z GT1 atakoval a uz som nemal chut pokracovat dalej.Druhy race som ani nesiel a rozmyslam za sa na to vybodnem.Mala ucast,arogancia GT1 jazdcov,a spojenie tried na jeden server je hlupost.GT1 neberu ohlad a predbiehaju aj v neprehladnych miestach kde by si normalne asi ani nepredbiehal.Myslim že organizatory by to mali zhodnotit dve triedy na servery, su to len problemy,alebo urobit len jednu triedu.
Som sa vcerajsieho zavodu trosku obaval, no nakoniec to bola paradicka a koexistencia jazdcov GT1 a GT2 na servery priam ukazkova. Ja osobne som nezaznamenal jediny problem. Ak mas pocit, ze ta niektory jazdci GT1 pri predbiehani o kolo ohrozovali, je tu moznost poslat protest a situacie budu posudene.


Este k Safety Car, myslim, ze v propoziciach je to napisane jasne - zavod sa zacina vyvesenim zelenej vlajky a od toho momentu sa moze bojovat o pozicie. Neodpoveda to realu, ale pravidla su stanovene jednoznacne.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote