View Single Post
Old 12.10.2009   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

R1: V prvom kole som bol asi az prilis opatrny pri Putnikovej zltej faze a predbehol ma Kopp. Snazil som sa ho drzat a zaroven ist opatrno co sa ako tak darilo, ale po prvych predbiehaniach okolo sa rozostup zacal zvacsovat. Ale takmer v celom preteku jazdil vlacik Kopp-Plsko-Vovesny v nie az takom velkom zavese za Silhankom. Az po SC som si oddychol od Masterfula ktori ziskal spolocnost Putnika

R2: Start som mal velmi dobry ale nie jeden z najlepsich kazdopadne som nesposobil ani neutrpel ziadny stuchanec a tak som sa cisto posunul na 4 miesto. Po chybe veresa som sa s Koppom posunul na 2. rest 3 . miesto za putnika a tento krat som zaujal agresivnejsiu strategiu v prenasledovani Koppa. To ale nebola stastna volba lebo o moc rychlejsi som nebol a zacal som robit chyby a poskodzovat si auto. Stratil som a ked ma dobehol Ghost tak to uz bolo len otazkou casu kedy ma dostane. (ten cas bol dost kratky ) Ku koncu este na mna poriadne tlacil Masterfull, ale vyjazd SC nas subol prerusil a kedze ja som mohol len stratit tak som bol aj rad

K tomu SC a ucasti - Putnik to tu popisal dobre ja len suhlasim. Navrh Fast Jardy k SC - a to aj za SC sa zoradit sa podla tried je podla mna spravny, aj v IGTC pati pravidlo, ze ti co su o kolo spat medzi prvymi, tak ziskaju kolo k dobru a mozu ist dopredu... este uvidime, poradime sa a pred dalsim pretekom pripadnu zmenu (doplnenie vcas oznamime)

Inak co sa tyka toho raketoveho startu podaktorych za SC pri starte 2. preteku- to radsej nebudem komentovat, a pri sledovani replayu si zalepim obe oci

Co sa tyka tek kolizie v 1. preteku v GT2 medzi kucerom a Urbanom tak co som zbezne pozrel na zazname, tak to vyzeralo okrem kontaktu i na dajaky mini lag. Dotknutie tam bolo, ale vzapati ste sa rozleteli a uz to islo do zakazanej zony.

A ten dojazd za SC - aj vo formule som to videl tak ze SC posledne kolo zajde do bozov a pole uz len prejde cez cielovu rovinku.

Zaznamy + statitiky uploadnem dnes vecer, najneskor zajtra (utorok) rano.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote