View Single Post
Old 20.5.2008   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Kvali : prave mi dosla cica domov tak to tak aj vyzeralo ,nakoniec som sa neako v poslednom kole zmohol na stred pola

R1: nic vazneho setril pneu nakoniec tusim 6?

R2: v t1 omna zabrzdil mike (boky pyco ,ustal som) ,neako sa mi podarilo sa prepracovat az na tretie miesto ,kde som pekne pobojoval s maestrom a trochu aj s radkom ,v 11 kole ma dost nestastne tukol znovu mike (boky pyco 2 , nedalo sa ustat a bolo to na protest ,ale kaslat nato) nakoniec som s horiacimi pneu sa snazil doplazit do ciela ,ale neako som uz ani suboje s attim neako nezvladal tak som ho pustil a dufal ,ze pridem k finish line. nakoniec 7?

Mike ,bol si rychly ,ale robil si chyby a vidno ,ze si sa az moc dral dopredu ,nabuduce prosim trocha ohladu. Vdaka ...a btw ,nic som radsej nepisal po zavode ,lebo predpokladam ,ze cenzura v LFS by ukazovala len ******************


Edit: no povedal by som temu o sete skor tak : najlepsie je ked vies a vies co ten set vie ,cize suhra dvoch faktorov ,potom este aj stastie a nahoda .set 15% driver 75% a 10% luck
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 20.5.2008 at 09:58.
Branislav is offline