Thread: FlatOut 2
View Single Post
Old 5.9.2006   #55
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

1)Za ty screenshoty se ti omlouvam, ale cela tva vecerni argumentace na me pusobila jak argumentace prumernyho skola zakladni tridy ktery jen vi ze Bill sux pac to rikaj jeho kamaradi a linux rulez pac rulez i kdyz s nim nikdy nepracoval (nerikam o tobe ze jses to vise uvedene, ale ze na me tak pusobi tve argumenty)

2) Vis ono pokud neotestujes realnej produkt tak doopradvdy nemuzes vedet jak je na tom s tou narocnosti, takze rikat ze visty jsou nenazrany potvory je fakt trochu mimo pokud jsi s nima realne nepracoval. V poslednim buildu (rc1 a pre-rc1) doslo k obrovske optimalizaci jak vyuziti pameti, tak vyuziti cpu a na tom se shoduje 99% betatesteru kteri ji meli v ruce. Samozrejme ten system zatim neni urcen pro normalni uziti ale jen pro testovani , ale kdyz prihledneme k tomu co vse visty nabizi a kolik si za to vemou HW, nerekl bych ze jejich pozadavky jsou nejak premrstene, vice mene pomerne rozumne se daj provozovat na PC s 512MB ram (bavim se o rc1).

3) pokud ses beznej BFU, nebo advance BFU, rozdil mezi home a prof nepoznas , vse co potrebuje k beznemu uziti OS uz maj HE (home edition)
Apendix is offline   Reply With Quote