View Single Post
Old 22.11.2009   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Antik GT cup - Tlacovka - 5. kolo

,,,

Q: Disco

R1: taky kopanec
R2: docela zvláštní závod. Po startu, i když jsem jel hodn? opatrn? (nebo jsem si to myslel), zase brutální mela... FZR jasn? ukázalo, že d?lá ješt? v?tší rozdíly. Takže jsem si hned na za?átku o n?koho ohobloval pravý bok, což odnesly odklony. Bylo to asi o Noella, p?edjížd?l jsem ho zleva, ale asi m? nevid?l a ot?eli jsme se o sebe. Až do 4. kola jsme m?l po?ád n?koho p?ed sebou, takže se jelo pomalu a poškození jsem nijak nevnímal. Jenže pak jsem se dostal do ?ela (Megin se pokoušel obrann? brzdit dýl, ale brzdit dýl než já se prokazateln? nevyplácí, protože je to už fakt opravdu pozd? a i tady se to ukázalo ). Pak jsem se rozjel, ale za?al se mi s*át volant... P?i p?echodu p?es st?ed mi to místy nep?íjemn? cuklo, párkrát v zatá?ce, takže jsem byl rád, že jsem se asi v dvou místech nevymlel. Jak jsem na to šlapal, tak jsem za?al poci?ovat že pravá strana je ohoblovaná a mam menší odklony. Takže se mi hlavn? zadní guma podivn? zah?ívala a v levých zatá?kách to klouzalo... Tantokrát jsem si dal za cíl dostat se co nejvíc pod 10,50, ale s timhle to nešlo. Takže nakonec jenom 10,66, i když potenciál tam byl na mnohem lepší. Ale tak vyhrál jsem, to je hlavní.

Záv?r: Na FZR jsem se t?šil, ale je vid?t že XRR je pro v?tšinu snažší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 22.11.2009 at 22:36.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote