View Single Post
Old 22.11.2009   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Smile

(ešte že som pozrel ?i niekto medzi?asom nevytvoril thread, hehe)

Perfektné preteky, auto poslúchalo, volant tiež, pripojenie vydržalo, nespravil som žiadnu extra chybu, takže pekne kolo za kolom, sledova? rozostupy predo mnou a za mnou... paráda. Všetko v poriadku, aj GT2 sa ako obvykle oh?aduplne uhýbali aj ke? mali vzájomný súboj, a 2x piate miesto je pre m?a ve?ký úspech. A to som dokonca bol chví?u druhý. :-)

Len jedna vtipná vec, možno hodná trestu, neviem - štart druhého preteku. Držím spojku, noha na plyne, sledujem semafór, zelená, IDEM! Predo mnou niekto dos? zaspal, vyto?ím to a som vpredu! Ale moment... ja som úplne vpredu...? Kde sú všetci?? Vypadol mi net? Nie. Tak som tak chví?u išiel s otvorenou hubou, som si istý že nad hlavou mi svietil ve?ký otáznik v oblá?iku. Potom mi zaplo - žeby sa štartovalo za SC? ;-) Tak som ?akal, a rozmýš?al - môžem sa vráti? na svoje pôvodné miesto?? No skúsim to, ?o mám robi?... :-) Nejaký mentálny výpadok. Ešte aj prvé ostré kolo som išiel ako ožratý kým som sa spamätal. :-) Sorry ak som niekoho vyplašil.
Substance242 is offline   Reply With Quote