View Single Post
Old 23.11.2009   #5
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Na svoj prvy zavod s FZR som sa celkom tesil, zial uz prvy trenink mi pomohol k vytrezveniu. KytoGPLong je moja oblubena trat a tak bolo pre mna velkym sklamanim neschopnost vytazit z auta maximum + nejak ma nebavilo trenovat. XRR mi sadlo o dost lepsie. Co sa tyka zavodnej rychlosti som tu dokonca pomalsi ako s FXR. Ked som videl ako to ide Noellovi bolo jasne, ze na lepsie ako tretie miesto nemam narok.

Q: vdaka disconnectu ghosta 2 miesto.

R1: Trosku zaspaty start, pred prvym medzicasom chyba a mohol som zacat uplne od konca. Moc som na to netlacil a snazil sa uzit si suboje co sa podarilo. Nakoniec v ciely druhe miesto a velka spokojnost.

R2: Start za SC + kombinacia pneu r4-r4 => zaujimava prva pasaz. Do t1 som musel brzdit pomerne skoro a pritom sa modlit aby ma nikto nezostrelil, vsetko dobre dopadlo Noell s Ghostom to zvladli a dostali sa cez mna bez problemov. Potom to bol az do konca cyklus velka chyba + dotahovanie sa k realne dosazitelnemu 3 miestu. Tych chyb bolo pozehnane, az na jednu vynimku vsetky idu na moj vrub. Osudna sa stala ta v poslednom kole, kedze uz nebol cas to napravit...asi 7 miesto.

Dam FZR este sancu v najblizsom preteku, inak je to horuci kandidat na moje najmenej oblubene auto v LFS.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote